Wózki dziecięce BEBETTO - Nowoczesne wózki dziecięce - Producent wózków dziecięcych -


Nawet niewielka usterka może okazać się uciążliwa podczas prowadzenia wózka, jednak czasem wystarczy drobny zabieg, aby się jej pozbyć. Niektóre problemy pojawiają się w związku z nieprzestrzeganiem zasad ujętych w instrukcji oraz nieprawidłowym użytkowaniem produktu. Zobacz, z jakimi kwestiami możesz sobie poradzić samodzielnie.
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, nasze produkty wytwarzamy według najwyższych światowych standardów oraz najnowszych europejskich norm bezpieczeństwa (EN 1888:2012). Pragniemy aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki były bezpieczne i trwałe.

Produkty Bebetto posiadają ogólne i szczegółowe instrukcje użytkowania, z którymi należy zapoznać się przed rozpoczęciem użytkowania. Instrukcje należy zachować na przyszłość. Pragniemy zaznaczyć, że każdy z naszych produktów jest oznakowany indywidualnym numerem identyfikacyjnym. Przy zakupie produktu należy zwrócić uwagę, by karta gwarancyjna została odpowiednio wypełniona, co ułatwi nam identyfikację produktu podczas postępowania reklamacyjnego.

Podstawą do wykonania naprawy gwarancyjnej jest przedstawienie dowodu zakupu i ważnej karty gwarancyjnej. Dbając o zadowolenie Klientów z długotrwałego użytkowania naszego produktu zapewniamy Państwu serwis pogwarancyjny oraz możliwość zakupu części zamiennych.

Dokładamy wszelkich starań aby naprawiony produkt został odesłany w ciągu 2 dni roboczych od jego otrzymania (Serwis 48).
O odesłaniu produktu zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

System D2D

W celu zapewnienia Państwa wygody oraz najwyższego usprawnienia postępowania reklamacyjnego, oferujemy Państwu system napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych DOOR TO DOOR – (D2D). Dzięki systemowi D2D załatwienie wszelkich spraw związanych z reklamacją lub serwisem pogwarancyjnym odbywa się telefonicznie - bez konieczności wychodzenia z domu. System ten ograniczony jest do terytorium Polski.

Części i akcesoria

Części zamienne do naszych wózków (koła, opony, dętki itp.) są dostępne są w naszym sklepie internetowym www.aroshop.pl

Jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznych części prosimy o kontakt z Działem Serwisu. 

Godziny pracy serwisu:

Pon - Pt 8.00 - 15.00 

ul. Ludowa 265 
42-200 Częstochowa
tel. +48 34 375 20 20 

reklamacje@aro.pl