Zdjęcia prezentowane na stronie mają charakter poglądowy. Produkt finalny może odbiegać od prezentowanego na zdjęciu.

Oferta Premium Class

Nasza oferta opiera się na wózkach z kolekcji Premium Class oraz standardowych. Poszczególne wózki dziecięce różnią się między sobą designem oraz stosowanymi innowacjami. Jesteśmy przekonani, że w ofercie Bebetto znajdziesz wózek, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.

Premium Class to kolekcja dla najbardziej wymagających. Kliknij w jeden z modeli powyżej, aby zobaczyć czym się charakteryzują.

Zobacz także wózki z naszej standardowej kolekcji, prezentowanej poniżej. Na stronie produktu znajdziesz szczegółowy opis danego modelu oraz zapoznasz się z jego kolorystyką.

Oferta

Dowiedz się wszystkiego o naszym serwisie!

Nawet niewielka usterka może okazać się uciążliwa podczas prowadzenia wózka, jednak czasem wystarczy drobny zabieg, aby się jej pozbyć. Niektóre problemy pojawiają się w związku z nieprzestrzeganiem zasad ujętych w instrukcji oraz nieprawidłowym użytkowaniem produktu. Zobacz, z jakimi kwestiami możesz sobie poradzić samodzielnie.

Dokładamy wszelkich starań aby naprawiony produkt został odesłany w ciągu 2 dni roboczych od jego otrzymania (Serwis 48).
O odesłaniu produktu zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

Części zamienne do naszych wózków (koła, opony, dętki itp.) są dostępne są w naszym sklepie internetowym www.aroshop.pl

Jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznych części prosimy o kontakt z Działem Serwisu.

Produkty Bebetto posiadają ogólne i szczegółowe instrukcje użytkowania, z którymi należy zapoznać się przed rozpoczęciem użytkowania. Instrukcje należy zachować na przyszłość. Pragniemy zaznaczyć, że każdy z naszych produktów jest oznakowany indywidualnym numerem identyfikacyjnym. Przy zakupie produktu należy zwrócić uwagę, by karta gwarancyjna została odpowiednio wypełniona, co ułatwi nam identyfikację produktu podczas postępowania reklamacyjnego.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, nasze produkty wytwarzamy według najwyższych światowych standardów oraz najnowszych europejskich norm bezpieczeństwa (EN 1888-1:2018). Pragniemy aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki były bezpieczne i trwałe.

Dział serwisu
Aro-Karoń

ul. Ludowa 265
42-200 Częstochowa
tel.: +48 34 375 20 20
e-mail: reklamacje@aro.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt 8.00 – 15.00

Zobacz nasz Instagram

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?

Kontakt

PPH ARO Karoń Sp. J.
ul. Ludowa 265
tel. +48 34 375 20 20

Dział handlu zagranicznego

Język angielski

Jakub Żurowski
tel. +48 795 455 262
e-mail: j.zurowski@aro.pl

Język rosyjski

Edmund Belzyt
tel. +48 666 869 424
e-mail: e.belzyt@aro.pl